O firmie Abbey Sure Start

 

A.B.B.E.Y Sure Start to lokalny projekt zapewniający usługi dla rodzin z dziećmi w wieku 0-4 lat oraz matek i ojców.

Oferujemy BEZPŁATNĄ gamę usług zaprojektowanych, aby zapewnić każdemu dziecku jasny początek w pierwszych latach. Sure Start zachęca do współpracy między sektorem ustawowym, wolontariackim i społecznym oraz rodzicami, aby wspierać rozwój fizyczny, intelektualny i społeczny niemowląt i małych dzieci. Wierzymy, że jasny początek prowadzi do jaśniejszej przyszłości.

Obsługujemy rodziny w Bawnmore, Longlands, Rathcoole, Whitehouse, Rathfern, Cloughfern, częściach Monkstown, Abbeyville i Glenville. Sprawdź, czy mieszkasz w naszym obszarze działania w naszej sekcji wyszukiwania kodu pocztowego.

Wsparcie rodziny

ABBEY Sure Start zapewnia również wsparcie dla rodzin poprzez wsparcie domowe, programy rodzicielskie i warsztaty.

Naszym celem jest:

Poprawić rozwój społeczny i emocjonalny
Popraw zdolność uczenia się
Popraw zdrowie i dobre samopoczucie
Wzmocnienie rodzin i społeczności

Posiadanie dziecka i bycie rodzicem jest bardzo ekscytujące, ale czasami rodzice nie wiedzą, czego się spodziewać, aby zespół ABBEY Sure Start był pod ręką na każdym etapie przed i po narodzinach dziecka, aby zaoferować dodatkowe porady, wsparcie i mnóstwo DARMOWYCH programów.

Przedporodowy

Posiadanie dziecka zmienia życie, co jest ekscytujące i przerażające w tym samym czasie! Nasz program Welcome to the World oferuje wsparcie przedporodowe zarówno mamie, jak i tacie. Przyjdź po poradę na temat ciąży, wskazówek dotyczących porodu i szansy na spotkanie z innymi oczekującymi rodzicami.

Zajęcia dla dzieci

Mamy wiele ofert dla Ciebie i Twojego dziecka, w tym Masaż dla niemowląt, Baby Yoga i Baby Time. Ciesz się uczestnictwem w programie ze swoim maluchem i ucz się nowych umiejętności i technik.

Klasy rodzicielskie

Czy chcesz nauczyć się czegoś nowego? Mamy wiele dostępnych programów dla rodziców, takich jak Incredible Years, Nurturing i Living with Young Children. Każdy z tych programów nauczy Cię nowych umiejętności radzenia sobie z trudnymi zachowaniami, daje nowe pomysły na czas gry lub po prostu daje ci okazję do spotkania z innymi rodzicami, którzy mają problemy z klatką piersiową w przyjaznym i przyjaznym środowisku.

Zdrowie i fitness

Zmień swój styl życia dzięki pomocy naszego specjalisty ds. Rozwoju zdrowia. Prowadzimy cotygodniowe programy fitness, a także program do ćwiczeń Couch-5k ​​i zdrowe lekcje gotowania.

Mowa i język

Mamy dostępny na miejscu terapeuta mowy i języka dostępny dla wszelkich zapytań dotyczących rozwoju mowy Twojego dziecka. Prowadzimy także programy takie jak Talking Toddlers i Let’s Talk, aby pomóc Ci w pomysłach na rzeczy, które możesz robić w domu, aby zachęcić i rozwinąć mowę.

Żłobek

Wszystkie programy dla rodziców mają dostęp do żłobka, dzięki któremu możesz zaopiekować się maluchem, gdy lubisz swoją lekcję. Dzieci będą mogły odkrywać nowe środowisko i korzystać z zasobów naturalnych, aby mieć kreatywny, pomysłowy i fizyczny czas zabawy.

Program Sure Starts Development dla 2-3-latków (dawniej Terrific Twos)

Nasz program rozwojowy koncentruje się na konstruktywnej grze w środowisku grupowym, aby zwiększyć wszechstronny rozwój dzieci. Centralnym elementem programu jest uczestnictwo i zaangażowanie rodziców. Działa 3 dni w tygodniu, mundur jest bezpłatny i trwa od września do czerwca. Dotyczy to dzieci w wieku przedszkolnym.

Jest finansowany przez Ministerstwo Edukacji
Musi działać 7,5 godziny tygodniowo przez okres od 38 do 40 tygodni
Czas sesji musi wynosić 2,5 godziny, są trzy sesje w tygodniu
Obecnie działa w CEC (główne biuro), Dunanney Center (Rathcoole) i Abbeytown Square (Monkstown)
Ma zasadniczy wymóg, aby rodzice brali udział w zajęciach i sesjach / warsztatach raz w miesiącu, a wizyty domowe raz na kwartał.

Organizujemy dni otwarte na początku stycznia / lutego, aby umożliwić rodzicom odebranie formularza wniosku i uzyskać więcej informacji o programie. Sprawdź nasze aktualności, aby uzyskać aktualne informacje.

Translate »